Wykładziny obiektowe

Biura, gabinety, teatry, kina, szkoły, galerie handlowe… to tylko kilka miejsc, w których sprawdzą się wykładziny obiektowe. Duże, a nawet ekstremalne natężenie ruchu sprawi, że zwykła wykładzina domowa czy hotelowa może być niewystarczająco trwała. Wykładziny przemysłowe jednak wyróżniają się bardzo wysoką odpornością na uszkodzenia, przez co mogą niezawodnie służyć latami! W sprzedaży mamy wykładziny dywanowe biurowe o doskonałych parametrach i eleganckim wykończeniu, przez co łatwo dopasować je do wystroju pomieszczenia.

 

Wykładziny do biur i nie tylko: Warszawa i okolice

 

W ofercie JAAN czekają na Ciebie nowoczesne wykładziny obiektowe oraz wykładziny do biura amerykańskiego producenta, firmy SHAW. To renomowana marka, ceniona przez ekspertów na całym świecie przede wszystkim za maksymalną wytrzymałość. Wykładziny dywanowe biurowe są łatwe w utrzymaniu i odporne na zniszczenie – nawet w warunkach intensywnego użytkowania. Kluczowe jest wykorzystanie przez wytwórcę podwójnej juty syntetycznej, która sprawia, że:

 

- wykładzina przemysłowa nie kurczy się i nie odkształca nawet po praniu,

- wykładzina przemysłowa nie blaknie, zachowując pierwotny kolor przez długi czas,

- materiał wykładziny jest łatwy do czyszczenia.

 

To zatem idealna wykładzina do biura, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Obok produktów, takich jak wykładzina biurowa czy profesjonalna wykładzina dywanowa przemysłowa naszym Klientom zapewniamy fachowy montaż wykładzin obiektowych. Montaż wykładzin obiektowych realizujemy na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości, obsługując obiekty biurowe, hotele oraz przedsiębiorstwa reprezentujące różne branże.

 

Wykładziny w płytkach i tradycyjne

 

Jednym słowem – dokładnie takie, jakich potrzebuje Twoje biuro, kino, restauracja czy inny obiekt. Gama naszych produktów jest tak bogata, że znajdziesz coś odpowiedniego, tak jak wykładzina przemysłowa, niezależnie od tego, jak dużą powierzchnię podłogi chcesz pokryć i na jakim efekcie estetycznym Ci zależy. Oferowane przez nas wykładziny dywanowe biurowe sprawdzą się w miejscach, gdzie – na równi z estetyką – ważna jest funkcjonalność, dzięki której można w łatwy sposób utrzymać pomieszczenie w czystości. Zaś nowoczesna wykładzina w kwadratach pozwoli stworzyć oryginalną aranżację przestrzeni, niezależnie od tego czy projekt będzie zakładał uzyskanie symetrycznego wzoru na całej powierzchni, czy też uroki asymetrii. Ponadto wykładzina w kwadratach zapewnia łatwy montaż wykładzin obiektowych na dużych i małych powierzchniach, także w przestrzeniach, w których posadzka odznacza się różnicami poziomów.

 

Wykładzina dywanowa przemysłowa

 

Zależy nam na zadowoleniu Klienta, dlatego precyzyjnie dobieramy oferowane systemy podłogowe, czego przykładem jest m.in. wysokiej jakości wykładzina dywanowa przemysłowa, która doskonale łączy aspekt funkcjonalny z estetycznym.

 

Ponadto wybierając JAAN, możesz oczekiwać:

 

- fachowej pomocy technicznej – przeanalizujemy Twoje potrzeby, proponując Ci doskonale dopasowane do Twojego wnętrza wykładziny biurowe wraz z kompletem akcesoriów niezbędnych do montażu,

- ekspresowej dostawy – dysponujemy magazynem o powierzchni ponad 10 000 m2, a większość towaru z katalogu znajdziesz u nas na stanie, przez co czas wysyłki będzie krótki,

- wsparcia montażowego – na terenie Mazowsza, możesz nam powierzyć montaż wykładziny do biura – wykładzina przemysłowa to najlepsza gwarancja efektu estetycznego, którego oczekujesz.

 

Skontaktuj się z naszymi doradcami, by poznać bliżej wykładziny z oferty JAAN i złóż zamówienie. Dzięki naszym produktom, Twój obiekt stanie się bardziej przytulny i elegancki – zapraszamy!

Color Choice I0203

STYL

I0203 COLOR CHOICE

GRUBOŚĆ RUNA:

1018 g/m2

METODA BARWIENIA:

SOLUTION DYED

SPOSÓB TKANIA:

pętelkawielopoziomowa

WŁÓKNO:

eco solution q nylon

GĘSTOŚĆ:

348,22 kg/m2

GRUBOŚĆ WŁÓKNA:

2,92 mm

ILOŚĆ SZWÓW:

39,37 na 10 cm

SKALA:

39,37 na 10 cm

PODKŁAD:

syntetyczny, ultraloc

SZEROKOŚĆ ROLKI:

3,66 m

image1a

Wykładziny obiektowe

 

image2a

Wykładziny mieszkaniowe

 

image3a

Wykładziny hotelowe