Wykładziny obiektowe

Biura, gabinety, teatry, kina, szkoły, galerie handlowe… to tylko kilka miejsc, w których sprawdzą się wykładziny obiektowe. Duże a nawet ekstremalne natężenie ruchu sprawi, że zwykła wykładzina domowa czy hotelowa może być niewystarczająco trwała. Wykładziny przemysłowe jednak wyróżniają się bardzo wysoką odpornością na uszkodzenia, przez co mogą niezawodnie służyć latami!

 

Wykładziny do biur i nie tylko: Warszawa i okolice

 

W ofercie JAAN czekają na Ciebie nowoczesne wykładziny obiektowe amerykańskiego producenta, firmy SHAW. To renomowana marka, ceniona przez ekspertów na całym świecie przede wszystkim za maksymalną wytrzymałość. Kluczowe jest wykorzystanie przez wytwórcę podwójnej juty syntetycznej, która sprawia, że:

 

- wykładzina nie kurczy się i nie odkształca nawet po praniu,

- wykładzina nie blaknie, zachowując pierwotny kolor przez długi czas,

- materiał jest łatwy do czyszczenia.

 

To zatem idealna wykładzina do biura, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających.

 

Wykładziny w płytkach i tradycyjne

 

Jednym słowem – dokładnie takie, jakich potrzebuje Twoje biuro, kino, restauracja czy inny obiekt. Gama naszych produktów jest tak bogata, że znajdziesz coś odpowiedniego, niezależnie od tego, jak dużą powierzchnię podłogi chcesz pokryć i na jakim efekcie estetycznym Ci zależy.

 

Wybierając JAAN, możesz oczekiwać:

 

- fachowej pomocy technicznej – przeanalizujemy Twoje potrzeby, proponując Ci doskonale dopasowane do Twojego wnętrza wykładziny biurowe wraz z kompletem akcesoriów niezbędnych do montażu,

- ekspresowej dostawy – dysponujemy magazynem o powierzchni ponad 10 000 m2, a większość towaru z katalogu znajdziesz u nas na stanie, przez co czas wysyłki będzie krótki,

- wsparcia montażowego – na terenie Mazowsza, możesz nam powierzyć montaż wykładziny do biura – to najlepsza gwarancja efektu estetycznego, którego oczekujesz.

 

Skontaktuj się z naszymi doradcami, by poznać bliżej wykładziny z oferty JAAN i złóż zamówienie. Dzięki naszym produktom, Twój obiekt stanie się bardziej przytulny i elegancki – zapraszamy!

Color Choice I0203

STYL

I0203 COLOR CHOICE

GRUBOŚĆ RUNA:

1018 g/m2

METODA BARWIENIA:

SOLUTION DYED

SPOSÓB TKANIA:

pętelkawielopoziomowa

WŁÓKNO:

eco solution q nylon

GĘSTOŚĆ:

348,22 kg/m2

GRUBOŚĆ WŁÓKNA:

2,92 mm

ILOŚĆ SZWÓW:

39,37 na 10 cm

SKALA:

39,37 na 10 cm

PODKŁAD:

syntetyczny, ultraloc

SZEROKOŚĆ ROLKI:

3,66 m

image1a

Wykładziny obiektowe

 

image2a

Wykładziny mieszkaniowe

 

image3a

Wykładziny hotelowe