Wykładziny hotelowe

Hotelowe wykładziny wyróżnia wysoka trwałość oraz niebanalny design. To idealne połączenie najlepszych cech wykładzin obiektowych oraz mieszkaniowych – sprawiające, że modna wykładzina hotelowa staje się uniwersalnym pokryciem podłogi, które można wykorzystać w wielu przestrzeniach. Wykładziny dywanowe do hoteli dostępne są w wielu wzorach, aby łatwo dopasować je do pozostałego wystroju wnętrz.

 

Obok niezwykle istotnego waloru estetycznego wykładziny do hoteli muszą spełniać wysokie oczekiwania jakościowe – zarówno w zakresie precyzji wykonania, jak i trwałości. Ze względu na warunki eksploatacji wykładziny do hoteli powinny być odporne na ścieranie i wycieranie, łatwe do utrzymania w czystości, a jednocześnie hypoalergiczne.

 

Jeśli interesują Cię nowoczesne, stylowe wykładziny hotelowe, postaw na naszą ofertę. Dystrybuujemy wykładziny amerykańskiej marki SHAW oraz współpracujemy z polskim producentem – firmą DYWILAN oraz AGNELLA, oferując najlepsze modele w atrakcyjnych cenach. Te wykładziny dywanowe do hoteli to trwałe produkty najwyższej jakości.

 

Profesjonalne wykładziny hotelowe: Warszawa i okolice

 

Te, które znajdziesz w naszym katalogu są:

 

- wytrzymałe: odporne na zaplamienia, ścieranie, zniekształcanie i uszkodzenia mechaniczne,

- komfortowe – miękkie i ciepłe, dzięki czemu tworzą we wnętrzach przytulny nastrój,

- stylowe – zapewniamy bogaty wybór wzorów i kolorów, które wpiszą się zarówno w nowoczesny, jak i klasyczny design,

- uniwersalne – dobrze spiszą się zarówno w hallu, na korytarzach, salach konferencyjnych, jak i w pokojach klientów.

 

To one stworzą ciepłą atmosferę w hotelu, pensjonacie, ośrodku wypoczynkowym, motelu, sanatorium, restauracji czy kawiarni, jednocześnie podnosząc prestiż obiektu.

Przyjrzyj się już teraz przykładowym wzorom i skontaktuj się z nami, by poznać pełną ofertę. Nasi doradcy z chęcią pomogą Ci dobrać odpowiedni model i skompletują wszystkie niezbędne akcesoria. Skorzystaj również ze wsparcia montażowego. Nasze wykładziny do hoteli montujemy w dużych i małych ośrodkach hotelarskich zlokalizowanych na terenie miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości.

 

Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy!

 

* W celu zapoznania się z pełną paletą rodzajową i kolorystyczną wykładzin prosimy o kontakt.

image1a

Wykładziny obiektowe

 

image2a

Wykładziny mieszkaniowe

 

image3a

Wykładziny hotelowe