Istniejemy od 1992 r. by dostarczać naszym Klientom najwyższej jakości wykładziny dywanowe oraz panele winylowe (lvt) nie tylko do biur i obiektów użyteczności publicznej, ale również do mieszkań i domów. Nasza sprawdzona ekipa montażowa z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem radzi sobie z każdą sytuacją i problemem na miejscu montażu. Ofertowane przez JAAN wykładziny biurowe / obiektowe, jak również mieszkaniowe od lat sprawdzają się nie tylko w pokojach czy salonach, ale ich wysoka jakość spełnia wymagania montażu na schodach czy w studiach nagrań, gdzie wymagane są wyższe parametry użytkowe.

Zależy nam na zadowoleniu Klienta, dlatego precyzyjnie dobieramy oferowane systemy podłogowe, które doskonale łączą aspekt funkcjonalny z estetycznym.

Wybierając JAAN otrzymujesz:

  • fachowej pomocy technicznej – przeanalizujemy Twoje potrzeby, proponując Ci doskonale dopasowane do Twojego wnętrza wykładziny wraz z kompletem akcesoriów niezbędnych do montażu,
  • ekspresowej dostawy – dysponujemy magazynem o powierzchni ponad 10 000 m2, a większość towaru z katalogu znajdziesz u nas na stanie, przez co czas wysyłki będzie krótki,
  • wsparcia montażowego – na terenie Mazowsza, możesz nam powierzyć montaż wykładziny do biura, mieszkania czy innej przestrzeni – wykładziny to najlepsza gwarancja efektu estetycznego, którego oczekujesz.

Skontaktuj się z naszymi doradcami, by poznać bliżej wykładziny z oferty JAAN i złóż zamówienie. Dzięki naszym produktom, Twój obiekt stanie się bardziej przytulny i elegancki – zapraszamy!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z wiedzy naszych ekspertów.