Nic nie dopełnia wystroju wnętrza tak dobrze, jak wykładziny dywanowe. Położne na podłodze sprawiają, że przestrzeń nabiera ciepłego, domowego charakteru, a jednocześnie staje się elegancka. Dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań, by zaoferować szeroki wybór nowoczesnych wykładzin dywanowych, które zastosować można we wnętrzach każdego typu – zarówno w mieszkaniu, obiekcie biurowym, jak i w hotelowych korytarzach czy pokojach.

 

Ponad 20-letnie doświadczenie w dystrybucji wykładzin i współpraca z prestiżową amerykańską firmą produkującą wykładziny dywanowe – marką SHAW Industries Inc. to gwarancja, że każdy nasz Klient zakupi pokrycie podłogi na miarę swoich potrzeb i oczekiwań. A my służymy swoją pomocą przy doborze, zapewniając bogaty wybór kolorów, wzorów oraz typów wykładzin.

 

W naszej ofercie znaleźć można:

 

  • wykładziny obiektowe – wykonane z myślą o często uczęszczanych przestrzeniach, takich jak: korytarze biurowców, czy też przestrzenie biurowe, bądź szkolne i inne obiekty publiczne. Wykonane w oparciu o solidne materiały wytrzymałe nawet na ekstremalne obciążenia – nie kurczą się, nie filcują, nie zmieniają koloru po praniu i są bardzo łatwe w czyszczeniu;
  • wykładziny mieszkaniowe – estetyczne, miękkie, proste do oczyszczenia i wytrzymałe, w bogatej gamie kolorystycznej. W każdym wnętrzu stworzą przytulny klimat;

  • wykładziny hotelowe – łączą walory wykładzin mieszkaniowych i obiektowych, gwarantując odporność na intensywne użytkowanie, łatwość czyszczenia z eleganckimi, modnymi kolorami i wzorami. Sprawiają, że wnętrza hoteli, pensjonatów, sanatoriów i innych tego typu obiektów nabierają eleganckiego charakteru.

Wszystkie oferowane przez nas wykładziny dywanowe są produktami najwyższej klasy – takimi, które będą służyć przez lata, zdobiąc pomieszczenie. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem naszych produktów. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który zaprezentuje wszystkie szczegóły oferty i pomoże dobrać właściwe produkty.

 

Gwarantujemy satysfakcjonujące zakupy!

image1a

Wykładziny obiektowe

 

image2a

Wykładziny mieszkaniowe

 

image3a

Wykładziny hotelowe